ART / Lithographs / Graphic art 11565538
nr 1156 5538
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Karin Dahlin (b. 1975), Sverige. Signed and numbered 19/75, bladets mått: 36x30,
GRAPHIC ART, Signerad och numrerad 19/75, bladets mått: 36x30
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
Withdrawn
Monday January 22 2018
at 18:21:54